Duben 2008

1.bleskowka

28. dubna 2008 v 13:46 bleskowky a jiný soutěže
AhOjKy A mÁmE tU pRvNí BlEsKoWkU!!!!!!tAk Ať Se VáM dAřÍ
1.KDO TO JE?
2.JAK SE MÁŠ?
3.CO CHCEŠ NA DIPLOM
4.PAPA

moje pixelka

28. dubna 2008 v 13:36 | 2gumidek2
to je moje pixelka a je z útulku www.coolinblogisss.blog.cz tak snad se jí u mě bude líbit

Akon

27. dubna 2008 v 18:20 hvězdy:profily
AKON
Jeho jméno Aliuane Thiam Akon doznalo řady změn, než ho rádia stvrdila jednoduše na AKONA. Stalo se tak ale mnohem později, než z něj začala být hvězda. V 8 letech se přestěhoval s rodiči do USA, do Saint Louis, aby se po sedmi letech přesunuli do New Jersey. Tam, ve svých 15ti letech, nazpíval svůj první song "Operation of Nature". Jako mladý chtěl rychle a snadno zbohatnout a tak začal krást a poté prodávat luxusní auta. Po měsících strávených ve vězení se rozhodl změnit svůj život a pustil se do práce v hudební branži. Z vězení měl napsané texty do alba "Trouble", které jeho kamarád rozeslal všem hudebním vydavatelstvím. Album, doplněné africkými vokály, nakonec vydal Universal Records. Singly z tohoto alba, jako například "Locked Up" nebo "Lonely" dosáhli prvních míst v hitparádách po celém světě. AKON je mimo jiné zakladatelem hudebních labelů Konvict Muzic a Kon Live Distribution.
Senegalsko-amerického hiphopera, zpěváka R&B, textaře a hudebního producenta katapultovala mezi hudební hvězdy skladba "Locked Up" z jeho debutového alba "Trouble", které vyšlo v roce 2004. S druhým albem "Konvicted" obdržel AKON svou první nominaci na cenu Grammy, konkrétně se skladbou "Smack That", kde vystoupil mimo jiné známý rapper Eminem. Album Konvicted vyšlo v České Republice již v platinové edici a je doplněno kromě současného hitu "Sorry, Blame it on Me" také DVD His´story, které obsahuje všechny známé videoklipy a dokument o jeho životě. V současném ročníku cen Grammy je AKON nominován již 4x včetně nominace za vůbec nejlepší současné R&B album.

Představuji se

27. dubna 2008 v 13:28 | 2gumidek2
AhOjkY tAkŽe MeNuJu Se MaRt!nKa A nArOdIlA sEm Se 14.10.1995!!S bLoGeM nEzAčÍnÁm Ae DyCiNkY mI tRvÁ nEž SeM nĚcO pŘiDáM!!aE bUdE tU hOdNě BlEsKoVeK a SoUtěŽí!!PaPa Vአ2gumidek2